KONTAKTA OSS

Rollco AB
Box 22234
250 24 Helsingborg

Tel. +46 42 15 00 40
info@rollco.se

Besöksadress:
Ekvändan 3
254 67 Helsingborg

Försäljning

MagnusMahrberg.jpg

Magnus Mahrberg
Säljare
+46 42 15 00 47
+46 705 19 00 47
m.mahrberg@rollco.se

PerRosenquist.jpg

Per Rosenquist
Säljare
+46 42 15 05 07
+46 761 42 46 50
p.rosenquist@rollco.se

JoakimEliasson.jpg

Joakim Eliasson
Säljare
+46 42 15 00 57
+46 706 73 39 44
j.eliasson@rollco.se

MartinHult.jpg

Martin Hult
Säljare
+46 42 15 00 50
+46 70 695 54 50
m.hult@rollco.se

OlaDahlqvist.jpg

Ola Dahlqvist
Innesäljare
+46 42 15 03 03
+46 702 66 14 13
o.dahlqvist@rollco.se

DanielMoller.jpg

Daniel Möller
Innesäljare
+46 42 15 00 62
+46 702 66 01 97
d.moller@rollco.se

GoranOhlsson.jpg

Göran Ohlson
Innesäljare
+46 42 15 00 52
+46 761 38 00 11
g.ohlson@rollco.se

 

Teknisk support

Kontakta oss gärna med dina frågor på +46 42 15 00 10 eller techsupport@rollco.se.

Kvalitet

Kontakta oss gärna på +46 42 15 00 55 eller qa@rollco.se.

Inköp

Välkommen att kontakta oss på +46 42 15 00 80 eller purchase@rollco.se.

För order och offertförfrågning hänvisar vi till order@rollco.se. Tack!